info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1452
Dolar Satış
:
32.2031
Euro Alış
:
34.8089
Euro Satış
:
34.8717
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Hey Eugene
Sanatçı
Pink Martini
Yapım
2007
Türkiye`de çok sevilen Pink Martini, sevenleriyle 3. albümleri "Hey Eugene!"i paylaşmanın keyfini yaşıyor. 
12 grup üyesiyle adeta küçük bir orkestra tadında müzik yapan grubun üçüncü stüdyo albümleri "Hey Eugene!", 14 Mayıs 2007 tarihinde tüm dünya ile aynı anda Türkiye`de raflarda olacak. 
12 parçadan oluşan albüm sizi kabare ruhuyla ahenkli bir şekilde bir arada çalan bu topluluğun eğlenceli müzikal yolculuğuna ortak edecek. Hollywood`un altın çağını yaşadığı dönemlerin ezgilerini taşıyan "Everywhere"den sakin güzelliği ile "Cante e Dance"e albüm China Forbes`un muhteşem sesiyle birlikte parıldıyor. 

"Hey Eugene!"de Japon Saori Yuki`nin hit parçası "Taya Tan", 1934`te Ataulpho Alves tarafından yazılmış "Tempo Perdido" gibi eski şarkıları yeniden yorumlayan grubun yeni albümünde aynı zamanda "City of Night", yavaş bir cha-cha şarkısı olan "Ojala", grubun ilk Arapça şarkı denemesi olan "Bukra Wba`Do" gibi yeni şarkılar da bulunuyor. 

Albüme adını veren "Hey Eugene!" ise bir partide grubun seksi solisti China ile tanışıp telefon numarasını isteyen bir erkeğin kendisini hiçbir zaman aramaması ile ilgili bir hikayeyi anlatıyor. 

Albüm İçeriği 
1. Everywhere 
2. Tempo Perdido 
3. Mar Desconocido 
4. Taya Tan 
5. City of Night 
6. Ojala 
7. Bukra Wba`do [Tomorrow and the Day After] 
8. Cante E Dance 
9. Hey Eugene 
10. Syracuse 
11. Dosvedanya Mio Bombino 
12. Tea for Two [From No No Nanette]