info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
7.7975
Dolar Satış
:
7.8116
Euro Alış
:
9.2988
Euro Satış
:
9.3156
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Sunset Lounge - 2
Sanatçı
Various Artists
Yapım
2017
GÜNBATIMI KEYFİ’’ SUNSET LOUNGE 2 ALBÜMÜ İLE DEVAM EDİYOR… Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Sunset Lounge’ albümünün devamı olan ‘Sunset Lounge 2’ ilkinden farklı olarak daha çok şarkıyı 2 CD’lik albümde bir araya getiriyor. Gün batımı keyfine yakışan tüm zamanların en sevilen 24 Latin ve yaz melodisi ‘chill-out’ ve ‘lounge’ versiyonlarıyla albümde yer alıyor. 

“Gracias A La Vida”, “Siboney”, “Jardin D’Hiver”, “Symphatique”, “Historia De Un Amor”, “Rayito De Luna”, “El Talisman”, “Chan Chan”, “Amigo”, “And I Love Him”, “El Antifaz”, “Solamente Una Vez, Fragilidad”, “Soledad” gibi çok sevilen şarkıların latin, akustik ve lounge düzenlemeleri dinleyicilerle buluşuyor. Albümün açılışını, Barbra Streisand’in ünlü Woman in Love şarkısının Fransızca versiyonu ‘Une Femme Amoureuse’ ile Kanada’nın sevilen seslerinden Lynda Thalie yapıyor. Latin Müziğinin yükselen yıldızı Amanda Martinez tüm zamanların en sevilen latin şarkılarından ‘Gracias A La Vida’ ve Frida fiminde de kullanılan ‘Alcoba Azul’a getirdiği yorumla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Son yıllarda ülkemizde de popüler olan Fransız kadın vokal In-Grid, Pink Martini’nin sevilen şarkılarından ‘Symphatique’e getirdiği yorum ile yer alıyor. Albümün en özel sürprizlerinden biri de ‘Manha De Carnaval’ gibi çok sevilen bir şarkıya O Som de Jazz grubunun kattığı yorum. Sunset Lounge 2 yine en keyifli anlarınıza eşlik etmeye devam edecek… 

Albüm İçeriği 

Une Femme Amoureuse - Lynda Thalie
Alcoba Azul - Amanda Martinez
Jardin D`hiver - Aimée Allen
El Antifaz - Padam Padam
Rayito de Luna - Gregorio Y Su Trio
El Talisman - Eva & Angela
Chitarra Romana - Pio & Eliseo
Historia De un amor - Trio Casablanca
Solamente Una Vez - Armando Custadia
Manha de Carnaval - "O Som Do Jazz" 
Symphatique - In-Grid
Amigo - Julian Pilar
Gracias a La Vida - Amanda Martinez
Chan Chan - Pablo Rives 
Fragilidad - Pedro Aznar 
And I Love Him - Ltj Experience
Angie - Sao Vicente feat. Uschi
Despidida - Saozinha
Todo Para Ti - Carmen Cuesta Loeb
Tango La Cumparsita - Luis Monnar
Aguas de Marco - Brasil Waves
Siboney - Nico Membiela
Soledad - Carlos Habana
Piensa en Mi - Miriam Vededo