info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
18.7876
Dolar Satış
:
18.8215
Euro Alış
:
20.4525
Euro Satış
:
20.4894
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
In The Now ( Deluxe Version )
Sanatçı
Barry Gibb
Yapım
2016
Grammy ödüllü efsanevi şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Barry Gibb`in yeni albümü "In The Now" Sony Music etiketiyle yayınlandı! 

Müzik tarihinin en başarılı ve saygın gruplarından biri olarak kabul edilen the Bee Gees`in hayatta kalan tek üyesi olan Barry Gibb, 12 şarkıdan oluşan albümün yapımcılığını John Merchant ile birlikte üstlendi. Barry`nin kariyerinin ikinci solo albüm çalışması olan In The Now, the Bee Gees olarak 2001`de yayınladıkları son stüdyo albümü "This Is Where I Came In"den bu yana tamamen yeni şarkılardan oluşan ilk albüm olma özelliği taşıyor. Rock, pop, ve R&B`nin en karakteristik ve çok yönlü seslerinden Barry Gibb`in geri dönüşü niteliğindeki albümün en dikkat çekici şarkıları arasında "Star Crossed Lovers," "Home Truth Song," "Cross To Bear," "Shadows," "Diamonds" ve "End Of The Rainbow" yer alıyor.  

Televizyon ekranlarında görmeye pek de alışık olmadığımız Gibb, tamamı Miami`de kaydedilen In The Now albümünün tanıtımını The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, The Today Show ve This Morning: Saturday Sessions gibi programlarda yaptı. 50 yılı aşkın kariyeriyle tarihin en üretken müzik ikonları arasında yer alan Barry Gibb, yapımcı ve söz yazarı olarak da Barbra Streisand, Dolly Parton, Kenny Rogers, Diana Ross ve Dionne Warwick gibi büyük sanatçıların eserlerine de çok önemli katkılarda bulundu.  

Gibb kardeşler, Billboard listelerinde 1 numaraya yükselen 19 kayıtla, listelerde en önde gelen isimler arasında yer almaya devam ediyor. 

Albüm İçeriği 

1. In the Now 
2. Grand Illusion 
3. Star Crossed Lovers 
4. Blowin` a Fuse
5. Home Truth Song 
6. Meaning of the Word 
7. Cross to Bear 
8. Shadows 
9. Amy In Colour
10. The Long Goodbye 
11. Diamonds 
12. End of the Rainbow