info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Cloud Nine
Sanatçı
Kygo
Yapım
2016
İlk olarak Firestone şarkısıyla çıktığı 2014 yılında dünya listelerini altüst eden Kygo, merakla beklenen ilk albümü "Cloud Nine" ile müzik severlerle buluşuyor. Toplamda 1,497,883,952 stream başarısı yakalayarak çok büyük bir başarıya imza atmış olan genç DJ & Prodüktör geçtiğimiz yılın en çok çalınan şarkılarına imza attı. 

Dijital satış platformlarında 18 ülkede haftalarca 1 numarada kalan Kygo ilk çalışması Firestone`un ardından başarısını ikinci single`ı "Stole The Show" ile sürdürdü. "Here For You" ve "Stay" şarkılarıyla başarısını gittikçe arttıran sanatçı elektronik müzikte adeta yeni bir çığır açtı. 

15 şarkıdan oluşan "Cloud Nine" albümünde en sevilen şarkılarının yanında sanatçının merakla beklenen yepyeni çalışmaları da yer alıyor. Albümde Kygo`nun büyüleyici ritmine John Legend, Foxes, Angus & Julia Stone, Tom Odell gibi sevilen sanatçılar ve çok daha fazlası yorumlarıyla eşlik ediyor. 

18 aydır bu albüm için aralıksız çalışan Kygo, dijital platformlarda günümüzün en çok satan sanatçılarından biri arasına girdi.