info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.5711
Dolar Satış
:
32.6298
Euro Alış
:
34.9290
Euro Satış
:
34.9919
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Climate Change
Sanatçı
Pitbull
Yapım
2017 - ABD
“Messin’ Around”, “Greenlight” ve “Options” şarkıları bu albümde! 

Gerek birbirinden hit şarkılarıyla gerekse de birbirinden ünlü isimlerle birlikte yaptığı ortak çalışmalarla, günümüzün en çok konuşulan pop yıldızlarından biri olan Pitbull’un merakla beklenen yepyeni albümü “Climate Change” Sony Music etiketiyle yayınlandı! 

Grammy ödüllü ünlü yıldız Pitbull, yeni albümü “Climate Change”de ; Flo Rida, LunchMoney Lewis, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Stephen Marley, Jason Derulo gibi bir çok ünlü sanatçı ile bir araya geldi. 

Toplam 12 şarkıdan oluşan albümde; Enrique Iglesias ile seslendirdiği, listelerde uzun süre ilk sıralarda yer alan “Messin’ Around”, Flo Rida ve LunchMoney Lewis ile ortak çalışması “Greenlight”ın yanı sıra “Bad Man (feat. Robin Thicke, Joe Perry & Travis Barker), “Options (feat. Stephen Marley)” ve “Sexy Body (feat. Jennifer Lopez)” ön plana çıkan şarkılar arasında yer alıyor. 

Asıl adı Armando Christian Pérez olan başarılı müzisyen, şarkıcı, girişimci, moda ikonu ve aktör Pitbull, 5 milyonu aşkın albüm ve 60 milyondan fazla single satışını yakalayarak tüm dünyanın tanıdığı bir isim oldu. 1981, Miami doğumlu Pitbull’un hızlı çıkışı ve yakaladığı büyük başarı onu dijital müzik satışlarında da listelerin başına yerleştirdi ve rekor kıran download rakamları ile tüm dünyada şarkıları en çok download edilen isimlerden biri oldu. 

Parça Listesi: 
1. We Are Strong (feat. Kiesza) 
2. Bad Man (feat. Robin Thicke, Joe Perry & Travis Barker) 
3. Greenlight (feat. Flo Rida & LunchMoney Lewis) 
4. Messin’ Around (with Enrique Iglesias) 
5. Better On Me (feat. Ty Dolla $ign) 
6. Sexy Body (Pitbull & Jennifer Lopez)
7. Freedom 
8. Options (feat. Stephen Marley) 
9. Educate Ya (feat. Jason Derulo) 
10. Only Ones To know (feat. Leona Lewis) 
11. Dedicated (feat. R. Kelly & Austin Mahone) 
12. Can’t Have (feat. Steven A. Clark & Ape Drums)