info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4551
Dolar Satış
:
32.5136
Euro Alış
:
34.6559
Euro Satış
:
34.7183
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
The Heavy Entertainment Show (Deluxe)
Sanatçı
Robbie Williams
Yapım
2016
Robbie Williams`ın rekoru Elvis Presley ile paylaştığı, İngiltere listelerinde zirveye çıkmış 11 albümünün ardından gelen "The Heavy Entertainment Show" Sony Music üzerinden yayınladığı ilk çalışma olma özelliği taşıyor. 

"The Heavy Entertainment Show", Guy Chambers, John Grant, Rufus Wainwright, Brandon Flowers (The Killers), Ed Sheeran ve Stuart Price ile birlikte yazılan 11 parçadan oluşurken, albümün delüks versiyonunda, 5 ekstra parçanın yanı sıra özel perde arkası içeriklerin bulunduğu bir DVD yer alıyor. Robbie Williams, bu albümde devasa korolar ile birlikte evrensel sözler ve melodiler kullanarak mümkün olduğunca fazla kitleye erişmeyi denediğini belirtiyor. 

Williams, "The Heavy Entertainment Show" albümünün adını ise "Hepimiz ağır eğlence gösterisinin bir parçasıyız, her yerde ve her an." şeklinde açıklıyor. 1990`da 16 yaşındayken Take That grubu ile başlayan serüveni 1996`da şarkı yazarı Guy Chambers ile tanışması ve solo kariyerine adım atmasıyla bambaşka bir boyuta taşındı. O günden bu yana 70 milyonun üzerinde albüm satışına ulaşan Robbie Williams, ayrıca İngiltere tarihinin en çok satan 100 albümünden altısına, listelerde 1 numaraya ulaşan 14 single çalışmasına ve 17 Brit ödülüne sahip. 

En çok talep gören ve beğenilen canlı performanslara sahip olan karizmatik müzisyen, tüm dünyada dev stadyumlarda yüzbinlerce kişi önünde sahne almaya devam edecek. 

Albüm İçeriği 

1. The Heavy Entertainment Show 
2. Party Like a Russian 
3. Mixed Signals 
4. Love My Life 
5. Motherfucker 
6. Bruce Lee 
7. Sensitive 
8. David`s Song 
9. Pretty Woman 
10. Hotel Crazy 
11. Sensational 
12. When You Know 
13. Time On Earth 
14. I Don`t Want to Hurt You 
15. Best Intentions 
16. Marry Me