info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1209
Dolar Satış
:
32.1788
Euro Alış
:
34.8394
Euro Satış
:
34.9022
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Superwoman
Sanatçı
Rebecca Ferguson
Yapım
2016 - ABD
Prodüktörlüğünü daha önce Amy Winehouse, Adele ve Mark Ronson gibi sanatçılarla çalışan Troy Miller`ın üstlendiği ve 12 şarkıdan oluşan "Superwoman" albümünden ilk single olarak "Bones" Eylül ayında yayınlandı. 

Sesiyle; Aretha Franklin, Nina Simone ve Dusty Springfied gibi efsane isimlerle karşılaştırılan Rebecca Ferguson, "Superwoman" albümünü hazırlarken; kırılganlığını kucaklayıp onu güçlü bir yön olarak kabul etmeyi başardığı için albüm ismi olarak "Superwoman" seçimini yaptığını açıkladı. Pop`un en kendine özgü seslerinden biri olan Rebecca Ferguson, 2015`te yayınladığı "Lady Sings The Blues" albümünde ünlü Amerikan caz sanatçısı Billie Holiday`in aynı isimli albümündeki şarkıları yorumlamış ve bu çalışmasıyla eleştirmenlerden büyük övgü toplamıştı. 

Liverpoollu bir işçi ailesinde yetişen Rebecca, günümüzün en heyecan verici sanatçılarından birine dönüşene kadar birçok zorlukla mücadele etmek durumunda kaldı. 2010`da The X Factor`da ilk kez gün yüzüne çıkan, o zamanın utangaç ve kendine güvensiz yarışmacısı Rebecca Ferguson, kısa sürede farkını göstermeyi başardı ve bunun sonucunda aralarında Adele`in de bulunduğu dünya çapında geniş bir kitlenin takdirini topladı. 

4. stüdyo albümü "Superwoman" ile hayranlarının karşısına çıkan Rebecca Ferguson, müzik tarzıyla efsane sanatçılar Macy Gray ve Aretha Franklin`e benzetiliyor. 

Albüm İçeriği 

1. Bones 
2. Mistress 
3. Hold Me 
4. Superwoman 
5. Stars 
6. The Way You`re Looking at Her 
7. Pay for It 8. Oceans 
9. Don`t Want You Back 
10. Without a Woman 
11. Waiting for Me 
12. I`ll Meet You There
İlgilinizi çekebilir...