info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.1209
Dolar Satış
:
32.1788
Euro Alış
:
34.8394
Euro Satış
:
34.9022
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Score
Sanatçı
2Cellos
Yapım
2017 - İngiltere
Çelloyu farklı bir seviyeye çıkaran 2CELLOS, Londra Senfoni Orkestrası ile farklı bir boyuta taşınan 4. stüdyo albümleri "Score" ile şimdi tüm dijital platformlar ve raflarda! 

Youtube’da Michael Jackson’ın ‘’Smooth Criminal’ parçasına yaptıkları cover ile ünlenen Hırvat çellist Luka Sulic ve Stjepan Hauser’denoluşan popüler çello duosu 2CELLOS, 4. Stüdyo albümüyle sevenleriyle buluştu. “Score” albümünden yayınladıkları ilk video klip olan “Now We Are Free” 3 gün süren çekimler sonunda Park ve Hırvatistan’daki Pula Arena’da tamamlandı. 

Popüler dizi ve film müziklerine klasik müzik ile çağdaş yorum getiren grubun albümden yayınlanan ilk single’ı olma özelliği taşıyan “Game of Thrones Medley” şu ana kadar Youtube’da 5 milyonun üzerinde izlendi. Albümde Londro Senfoni Orkestrası’nın rüzgarını arkasına alan 2CELLOS, orkestranın şefi ve aynı zamanda aranjörü olan Robin Smith’in desteği ile albümün ruhuna farklı bir dokunuş kattı. Ramin Djawadi’nin Game of Thrones parçasıyla açılan albümde, Oscar kazanan Titanic tema müziği “My Heart Will Go On”, “Schindler’s List” ve “Chariots of Fire” filmlerinin tema müziği; Braveheart filminin tema müziği olan “For the Love of a Princess”; The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring filminin tema müziği “May It Be” ve Gladiator filminden “Now We Are Free” gibi bilinen ve çok sevilen müziklerin yeni yorumları yer alıyor. 

Klasik müzik, pop ve rock gibi farklı janraları kendine has yorumuyla aynı potada eriten başarılı çello duosu 2CELLOS’un son albümü “Score” Sony Music etiketiyle sizlerle! 

Albüm İçeriği 
1 Game of Thrones Medley (from Game of Thrones) 
2 May it Be (from The Lord of the Rings) 
3 For the Love of a Princess (from Braveheart)
4 Love Story (from Love Story) 
5 Cinema Paradiso (from Cinema Paradiso) 
6 Moon River (from Breakfast at Tiffany’s) 
7 Love Theme from The Godfather (from The Godfather) 
8 My Heart Will Go On (from Titanic) 
9 Rain Man Theme (from Rain Man) 
10 Cavatina (from The Deer Hunter) 
11 Malena (from Malena) 
12 Schindler`s List Main Theme (from Schindler’s List) 
13 Titles from Chariots of Fire(from Chariots of Fire) 
14 Now We are Free (from Gladiator)