info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.4551
Dolar Satış
:
32.5136
Euro Alış
:
34.6559
Euro Satış
:
34.7183
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Tomorrow
Sanatçı
Fredika Stahl
Yapım
2016
İsveçli genç pop-caz sanatçısı Fredrika Stahl, yepyeni albümü "Tomorrow" ile karşınızda!  

Eşsiz sesi, güzelliği ve kendine has caz yorumu ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Fredrika Stahl`ın 5. stüdyo albümü "Tomorrow" Sony Music etiketiyle yayınlandı. Toplam 17 şarkıdan oluşan albümde dikkat çeken şarkılar arasında "The World to Come", "Make a Change", "Pull Up Your Sleeves" ve albümle aynı adı taşıyan "Tomorrow" yer alıyor.  

Şimdiye kadar Lionel Richie, Diane Reeves, The Brand New Heavies ve Ron Carter gibi müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşan Fredrika Stahl, Türkiye`de de bir çok kez sahne almış ve tüm dinleyenleri kendşne hayran bırakmıştı. İsveçli sıra dışı caz vokalisti Fredrika Stahl 2006 senesinde yayınladığı "A Fraction of You" isimli çıkış albümüyle ilk çıkışını yakalamıştı. 

Bu albümde Amerikalı ünlü caz piyanisti Tom McClung ile çalışan ve albümdeki tüm parçaların beste ve sözlerini kendisine ait olan Fredrika Stahl, ikinci albümü "Tributaires"`de ise İsveçli gitarist Andreas Oberg ile çalıştı. Sanatçının "Tributaires" albümü en saygın caz dergilerinden Swing Journal tarafından "En İyi Albüm" ödülüne layık görüldü. 

Albüm İçeriği 
1. Step By Step 
2. The World To Come 
3. Empty Spaces 
4. Planting Children 
5. Map of The World 
6. Make A Change 
7. Water 
8. Machines 
9. Pull Up Your Sleeves 
10. Wind And Steam 
11. Secret Garden 
12. More 
13. Kuthambakkam 
14. Paper Bills 
15. Everything 
16. Fields 
17. Tomorrow