info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Partners
Sanatçı
Barbra Streisand
Yapım
2015
11 Ağustos a Instagram sayfasında albümünü müjdeleyen Barbra Streisandın "Partners" albümünde Andrea Bocelli, Michael Bublé, Kenneth Babyface Edmonds, Jason Gould, Josh Groban, Billy Joel, John Legend, John Mayer, Lionel Richie, Blake Shelton, Stevie Wonder gibi birbirinden değerli vokallerin yanı sıra Rock Roll Kralı Elvis Presley ile de sanal bir düet yer alıyor. 

Efsanevi sanatçının 10 yıllık süreç içerisinde yayınladığı 12 şarkıdan oluşan ilk "Düet" albümü "Partners"da, Streisandın klasikleşen şarkıları seslendiriliyor. Barbra Streisandın yeni albümünün baş prodüktörlüğünü Barbra Streisandın yanı sıra Jay Landers üstlenirken; prodüksiyonda ayrıca Babyface ve Walter Afanasieffın adı da dikkat çekiyor. 

Müzik dünyasında "Tüm Zamanların En Çok Satan Kadın Sanatçısı" olarak görülen Barbra Streisand aynı zamanda "Tüm Zamanların En Çok Satan 10 Sanatçısı" listesinde ise tek kadın sanatçı olarak başarısını kanıtlıyor. Albümdeki Elvis Presley düeti ise bu başarıya bir gönderme olarak düşünülmüş. 

 Albüm İçeriği 
1. It Had to Be You (with Michael Bublé) 
2. People (with Stevie Wonder) 
3. Come Rain or Come Shine (with John Mayer) 
4. Evergreen (with Babyface)
5. New York State of Mind (with Billy Joel) 
6. Id Want It to Be You (with Blake Shelton) 
7. The Way We Were (with Lionel Richie) 
8. I Still Can See Your Face (with Andrea Bocelli) 
9. How Deep Is The Ocean (with Jason Gould) 
10. What Kind of Fool (with John Legend) 
11. Somewhere (with Josh Groban) 
12. Love Me Tender (with Elvis Presley)