info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Amorf
Sanatçı
Selçuk Basa
Yapım
2016 - Türkiye
Türk pop müziğinin Süper Starı Ajda Pekkan' ın vokal yaptığı “Yasak Aşklar“ ile çıkış yapan Selçuk Basa‘ nın son albümü Amorf. 

Fotoğraf çekimleri Mehmet Turgut tarafından gerçekleştirilen “Yasak Aşklar“ ve “ Bir O Yana Bir Bu Yana“ parçaları ile çıkış yapan Amorf  DMC etiketi ile çıktı. İlk albümü “Aşk Bekler mi?” ve “Huzursuz” isimli single’ının ardından çıkardığı ve onbir şarkıdan oluşan “Amorf”un düzenlemeleri Selçuk Basa’ ya ait. DMC etiketi ile çıkan ve tamamını kendi bestelediği şarkılardan oluşan “Amorf” albümünün prodüktörlüğünü de Selçuk Basa yaptı. 

Selçuk Basa, Burçin Büke, Emin İnal, Ferhat Hasanoğlu ve Behsat Boran’dan oluşan Amorf Project üyeleri tarafından yapılan şarkıların tümü canlı kaydedildi. “Amorf” albümü, sözleri Yağmur Başar’a ait olan “Faydasız”, “O’nsuz” ve “Uykusuz”; sözleri Selçuk Basa’ya ait olan “Sınırsız”, “Cevapsız”, “İmkansız”, “Huzursuz”, “Yasak Aşklar”, “Bir O Yana Bir Bu Yana” ve “Amorf” isimli parçalardan oluşuyor. 

Berkay Özideş, Barış Bölükbaşı, Aytun Gelgin, Halil İbrahim Işık ve İstanbul Strings albüme katkıda bulunan diğer müzisyenler.