info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.5096
Dolar Satış
:
32.5682
Euro Alış
:
34.6254
Euro Satış
:
34.6878
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Bak Sen
Sanatçı
Sirel
Yapım
2016
25 yaşındaki SİREL'in BAK SEN isimli albümününde yorumladığı 13 şarkısının tamamı kendi söz ve bestelerinden oluşuyor. Murat Yeter prodüktörlüğünde ve arajmanlarından oluşan albüm 4 senelik titiz bir çalışmanın ürünü. Albüm için SİREL'in 7 yaşından bu yana yaptığı bestelerinden bu güne, yüzlerce bestesinin içinden BAK SEN albümünün 13 şarkısının seçimi yapıldı. İngilizce ve Türkçe besteler yapan SİREL, 4 yaşından bu yana aldığı profesyonel müzik eğitimi ve 7 yaşından bu yana şarkı söylediği pek çok sahnenin ürünlerini uzun yıllar dinleyicileriyle paylaşmaya kararlı. 

 GENÇ, İDDİALI, MÜZİSYEN 11 yaşında TBÖK tarafından en iyi yorumcu ödülü aldı. İlk album teklifini 9 yaşında avrupanın en önemli müzik prodüktörlerinden Marc Mozart'dan alan ve albüm kaydından eğitimi nedeniyle vazgeçen SİREL yarım bıraktığı yolculuğuna BAK SEN isimli albümüyle devam edecek. 

 TÜRKİYE'NİN STAR MÜZİSYENLERİYLE... Dokuz Eylül Devlet Konservatuvarı Vurmalı Çalgılar bölümü mezunu ve İTÜ konservatuvarı kompozüsyon öğrencisi SİREL çok iyi derecede Piyano, Gitar çalarak albümüne enstrüman çalarak da katkıda bulundu. Albümünde Aykut Gürel, Murat Yeter, Can Şengün, Özer Arkun, Göksun Çavdar, Fatih Ahıskalı, Eyüp Hamiş, Erdinç Şenyaylar, Cem Tuncer, Tahsin Endersoy, Mustafa Nuri Haybat, Gökay Semercioğlu, Cihan Okan, Gürkan Çakmak , Şenova Ülker, Cengiz Ercümer ve Gündem Yaylı Grubu yer aldı. 

SİREL piyano ve gitar dışında ayrıca ud, klarnet, saksafon, bas gitar, vurmalı çalgılar çalıyor. SİREL ayrıca 4 yaşından bu yana aldığı bale, dans ve spor eğitimi ile dinleyicilerine görsel olarak da sürprizler yapmaya hazırlanıyor. 

Albüm İçeriği 
1. Gemileri Yakma 
2. Sevdim 
3. Oyna 
4. Gel 
5. Vay Be 
6. Günaydın 
7. Sür 
8. Korkma 
9. Farkım Var 
10. Hangi 
11. Bak Sen 
12. Sen Vur 
13. Yaz Geceleri