info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
Dolar Satış
:
Euro Alış
:
Euro Satış
:
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Blackstar
Sanatçı
David Bowie
Yapım
2016
Yakın zaman önce kaybettiğimiz efsanevi müzisyen David Bowie'nin 26. stüdyo albümü "Blackstar" 180 gr vinly özel tasarım kapağı ve exclusive dijital download kodu ile LP versiyonunda yayınlandı! David Bowie yeni albümü "Blackstar"ı albümle aynı isimli şarkısı ve video klibi ile müjdelemiş ve yönetmenliğini Johan Renck'in üstlendiği şarkının kısa filmi sanatçının hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü. 

Bowie ve Enda Walsh imzası taşıyan albümün yeni single'ı ve de David Bowie'nin Broadway oyunun da ismi olarak dikkat çeken "Lazarus" şarkısının video klibi de albümün yayınlanmasından bir gün önce müzikseverlerle buluşmuştu. Yayınlandığı günden bu yana The Telegraph, The Guardian, The Rolling Stone, The New York Times ve daha pek çok önemli mecra tarafından övgü yağmuruna tutulan albüm, The Billboard Chart 200'de 1 numaraya kadar yükselen ilk Bowie albümü oldu. 

Ülkemizde Sony Music etiketiyle yayınlanan ve yedi şarkının yer aldığı Bowie'nin yeni albümündeki şarkıların isimleri ise şu şekilde: 

Blackstar , 'Tis a Pity She Was a Whore, Lazarus, Sue (Or in a Season of Crime), Girl Loves Me, Dollar Days ve I Can't Give Everything Away. 

DİSK 1 
1. Blackstar 
2. 'Tis A Pity She Was A Whore 
3. Lazarus 

DİSK 2 
1. Sue (Or In A Season Of Crime) 
2. Girl Loves Me 
3. Dollar Days 
4. I Can't Give Everything Away