info@ellidokuz.com
Dolar Alış
:
32.5711
Dolar Satış
:
32.6298
Euro Alış
:
34.9290
Euro Satış
:
34.9919
Aranıyor, lütfen bekleyiniz...
Rattle That Lock
Sanatçı
David Gilmour
Yapım
2015
Pink Floyd grubunun gitaristi ve vokalisti David Gilmour yeni solo albümü içi hazır olun. Rattle That Lock Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde… 

Ülkemizde standart olarak CD, CD&DVD, CD&Blu-Ray ve LP formatlarında yayınlanacak albümün etkileyici kapak tasarımının sanat yönetmenliği Aubrey Powell öncülüğünde Dave Stansbie tarafından hazırlandı. 

Gitar tanrısı David Gilmour’un 4. solo albümü olan “Rattle That Lock”, 10 şarkıdan oluşuyor. Sanatçının 2006 tarihli ve İngiltere’de 1. sıraya yükselen “On An Island” albümünün devamı niteliğini taşıyan “Rattle That Lock” albümündeki şarkıların sözleri eşi Polly Samson imzasını taşıyor. 

 Albüm prodüktörlüğünde David Gilmour’un yanı sıra Roxy Music’ten Phil Manzanera’nın adı geçiyor. 69 yaşındaki Gilmour 2015 yılı için bulunmaz bir nimet sunmuş bizlere. Kısaca albüm için şaşırtmayacak düzeyde yine güzel hep güzel, sololar büyüleyici, Gilmour yaşına rağmen bir efsane, caz denemesi ise eğlenceli olmuş. Gilmour öte yandan “David Gilmour Live 2016” turnesi kapsamında Mart ve Nisan aylarında Los Angeles, Toronto, Chicago ve New York’ta da konserler verecek. 

Rattle That Lock

5 A.M 
Rattle That Lock 
Faces Of Stones 
A Boat Lies Waiting
Dancing Right In Front Of Me 
In Any Tongue 
Beauty 
The Girl In The Yellow Dress 
Today 
And Then…..